Яценюка не сприймає ні Майдан, ні «Батьківщина»

29 января 2014, 10:40
0
116

Майдан дав унікальну можливість українському народу побачити майбутніх кандидатів на президентський пост «в ділі». Він став випробуванням політиків на вірність народу.

Чи вдасться їм з гідністю встояти на шляху боротьби та не піддатися на політичні спокуси - покаже час.
25 січня такою спокусою для Яценюка стала запропонована пропозиція очолити уряд. До початку Майдану він вважався найімовірнішим єдиним претендентом на головну посаду в опозиції. Таку перевагу Арсеній Петрович «заслужив» завдяки авторитету Юлії Володимирівни. Адже саме його Тимошенко визначила правонаступником «Батьківщини».
Однак за два місяці Майдану ситуація кардинально змінилася. «Шанованому» Арсенію Петровичу Майдан пішов не на користь – політичний «вискочка» Кличко обійшов «досвідченого» Яценюка, ставши його одноосібним лідером.
Зважаючи на такий «розклад» посада Прем’єра могла б або реанімувати політичну кар’єру, або остаточно загубити. Тому «нерішучий» Яценюк обрав курс вичікування, а його заяви про готовність опозиції взяти на себе відповідальність за долю країни виявилися передчасними. Врешті-решт, боячись отримати «пі… ди» від Кличка та кулю в лоб за злив Майдану, Яценюк не захотів сідати в крісло Азарова. Проте не зважаючи на такі «жертви» зі своєї сторони, авторитету це Яценюку не додало.
Наразі з рук Яценюка вислизнула не лише посада, з-під його контролю виходить «Батьківщина». Яскравим прикладом партійного розколу стала розпочата «власна гра» його найближчого соратника Пашинського. Останній почав робити самостійні заяви від імені «Батьківщини».
Нагадаємо, 26 січня Пашинський оприлюднив заяву, в якій в ультимативній формі визначає органам державної влади терміни звільнення так званих «політв’язнів».
І така серйозна заява «Батьківщини» не була погоджена з її лідером. А може Яценюка вже й за лідера ніхто не сприймає, такий собі «чемодан без ручки»?
Як наслідок, омріяна посада прем’єра від Яценюка все далі, на Майдані його останнім часом називають не інакше як «Сєня куля в лоб» через популізм на сцені і безвідповідальні дії, а в партії взагалі вважають зрадником Тимошенко. З огляду на це політичне майбутнє Яценюка видається не таким вже безхмарним та перспективним.

Альона Кринична

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.