Луганские силовики отправились поддержать Полтаву

25 января 2014, 13:38
преподаватель
0
791

По оперативной информации из соцсетей, большой отряд луганской милиции отправился на поддержку осажденным в Полтавской ОГА

Браття, Луганці!
Наразі Луганській міліції надано команду формувати загін для виїзду до Полтави на продавлення мирного протесту у місті Полтаві! Міліціонери вже отримують спецзасоби та зброю, виїзд відбудеться вже сьогодні ввечері. Луганчан хочуть зробити каральними загонами для свого ж народу! Міліціонери не хочуть цього самі, але не можуть не виконати наказу!  
Інформація отримана від надійного джерела – хлопця з міліцейського загону «Грифон» (які мають охороняти суди). За його словами, вони мають забезпечити «прикриття» для команди спортсменів  — тітушок Скавінського  (відомі нападом на гуртожиток ЛНУ та побиттям іноземних студентів) та зграї мародерів, сформованих за наказом влади з представників місцевого проросійського Донського козацтва! Задача максимально проста – зберегти Полтаву як плацдарм подальшого наступу на революційний Київ!
Закликаємо усіх свідомих міліціонерів та просто нормальних людей – не їдьте до Полтави, не плямуйте кров’ю братів свої руки! Міліціє! Зупинись – не прикривай титушок! Це не ваша війна! 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.