Якби Партія регіонів була незалежна від Москви.

23 января 2014, 19:53
Інженер-гідротехнік
0
143

Прийми Янукович три пункти умов сьогодні, і танки та бронетранспортери залишаться на чернігівщині, силовики покинуть столицю, Майдан розійдеться, мітингувальники очистять вулиці від сміття...

Слідкую за останніми подіями і дивуюся, наскільки Партія Регіонів тупа і залежна від подачок Москви, щоб довести протистояння  до такого стану, що шокує навіть Лукашенка, та  не здатна на прості, логічні поступки і рішення. А рішення прості і зрозумілі всім:

1.Відставка Уряду і Мінісра внутрішніх справ.

2.Дострокові вибори Президента та Парламенту, чи повернення до Конституції 2004 року.

3.Відміна безглуздих законів, прийнятих депутатами-наперсточниками 16.01.2013.

4.Всі інші питання (дата дострокових виборів, внесення змін до Конституці, відповідальність беркутівців за побиття мітингувальників, призначення безгуздих парламентських комісій (ні одну справу ще не довели до логічного кінця), новий закон про вибори,  - це компроміс опозиції і влади.

Прийми Янукович три пункти умов сьогодні, і танки та бронетранспортери залишаться на чернігівщині, силовики покинуть столицю, Майдан розійдеться, "беркутівці", міліціонери та бійці внутрішніх військ погріють своїх коханок, мітингувальники  розберуть барикади та очистять майдани і вулиці від сміття,...Та головне - не буде проливатися кров. Все настільки просто, що захаєшся від усвідомлення, наскільки ПР залежна і стадна, щоб тупо не розуміти здорового глузду.

Потрібно усвідомити, що Майдан і надалі буде корегувати дії влади, якщо вона буде заохочувати корупцію, розкрадати бюджет, обманювати, зневажати потреби громадн та плазуватиме перед Кремлем.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.