Кличко – громадянин Сполучених Штатів Америки

23 января 2014, 15:44
Владелец страницы
0
187

Кличко – громадянин Сполучених Штатів Америки

Кличко – громадянин США, про це свідчать документи, які потрапили у розпорядження редакції видання «Закон і Бізнес».

Він здав декілька документів, зокрема податкову декларацію, яка містить номер соціального страхування США(SSN – Social Security Number),він використовується урядом США для ідентифікації своїх громадян і резидентів, а також обліку їх заробітків. Номер соціального страхування є перепусткою до багатьох послуг та процедур, що надаються державними інституціями США своїм громадянам та резидентам.

Як що звернути увагу на цю декларацію то можна побачити, що такі ж номера мають дружина та діти Кличка.

Згідно декларації дохід Віталія у 2012 році склав майже 12 мільйонів доларів США. У гривневому еквіваленті доходи Кличка склали майже 100 мільйонів гривень, але до державного бюджету України з цих коштів Віталій не сплатив жодної копійки.

Як відомо, останнім часом з’являлись відомості про те, що В.Кличко має статус резидента та має право постійного проживання одразу у двох іноземних країнах – США та ФРН.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.