Хто з вінничан увійде у Народні Ради

23 января 2014, 05:46
0
200
Хто з вінничан увійде у Народні Ради

На установчих зборах Народної ради України затвердили Декларацію про проголошення Народної ради України. Народна Рада України є органом представництва народних депутатів із захисту Конституції.

Народна Рада здійснюватиме повноваження представників законодавчої гілки влади з контролю за реалізацією питань, які згідно з р. 4 Конституції віднесено до повноважено Верховної Ради і "які нині узурповані режимом Януковича".


Згідно з Декларацією, у Криму, кожній області, в Києві та Севастополі, в містах та районах на базі депутатських фракцій опозиційних партій в обласних, міських та районних радах утворюються місцеві Народні Ради як міжфракційні депутатські об'єднання, які разом з загальнонаціональною Народною Радою здійснюють захист Конституції, прав та свобод людини.


Народна Рада України планує забезпечити організацію та скликання громадських Конституційних зборів як органу для підготовки проекту нової Конституції України, яка має відновити законність та правопорядок, баланс між гілками влади, їхню незалежність одна від одної та запровадження реального місцевого самоврядування в Україні.

Тож, згідно з логікою документа, до Народної Ради у Києві увійшли два депутати, що представляють Вінницьку область у Верховній Раді України:

Микола Катеринчук, «Батьківщина»
Геннадій Ткачук, «УДАР».

Очікується, що сьогодні (23.01.2014р.) підтвердить свою участь у Народній Раді і Петро Порошенко (позафракційний), що перебуває на Міжнародному економічному форумі у Давосі.

Не відомо, чи увійдуть до Народної Ради позафракційні нардепи Григорій Заболотний та Роман Ставнійчук. Від них не було заяв з цього приводу. 

Не все ясно, у якому форматі працюватиме Народна Рада у Вінницькій області. 

Точно відомо, що до неї увійдуть усі депутати Вінницької обласної ради від «Батьківщини»:

1. Білоіван Володимир Олександрович
2. Березницький Олександр Олександрович
3. Вернигор Ігор Віталійович
4. Галаченко Олександр Олександрович
5. Зелінський Микола Здіславович
6. Килимнюк Павло Вікторович
7. Козак Віктор Анатолійович
8. Костюк Володимир Григорович
9. Кутинський Андрій Анатолійович
10. Лев Олександр Зіновійович
11. Максимець Оксана Петрівна
12. Мельничук Іван Іванович
13. Мороз Леся Іванівна
14. Мрачковський Віталій Станіславович
15. Овсянніков Володимир Станіславович
16. Порошенко Олексій Петрович
17. Рибак Микола Станіславович
18. Свитко Сергій Михайлович
19. Солейко Наталія Петрівна
20. Черната Валерій Борисович
21. Шимко Степан Миколайович
22. Шумигора Ніна Броніславівна
23. Щербаківська Людмила Михайлівна - голова фракції
24. Якименко Костянтин В'ячеславович

Цілком можливо, що до цих депутатів приєднаються і члени фракцій «Єдність Вінниччини», «Фронт змін» та деякі позафракційні.  Якщо шанси на приєднання до НР депутатів від «Єдності» дуже високі, то депутати «Фронту змін» із опозицією не завжди знаходять загальні погляди. Також, про приєднання до НР у Вінницькій обласній раді вирішуватимуть індивідуально і позафракційні. 

Все це має вирішитися на позачерговій сесії Вінницької обласної ради, яка відбудеться 25 січня о 10.00,   і яку мають пікетувати представники Євромайдану і громадськості. Серед іншого вони вимагатимуть і оцінки ситуації  від обласних депутатів Вінниччини. 

У Вінницькій міській раді до Народної Ради увійдуть члени фракцій «УДАР»:

Ігор Ткачук
Олег Легеза

«Свободи»:
Володимир Базелюк
Антон Бойдаченко

та фракції «Батьківщина»:

Олег Алекса
Юрій Іорданов
Лариса Телега
Микола Тихонюк
Володимир Шамрай

Не відомо, скільки до Вінницької Народної Ради долучиться депутатів із фракції «Совість Вінниці» та інших. Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.