Чому я так думаю

6 мая 2013, 17:01
Інженер-гідротехнік
0
195

Януковичу найпростіше домовлятися з Тимошенко, бо арбітром буде їх подєльнік по газовим угодам - Путін. Повинен же він їм віддячити за найкращу ціну за газ....

 В день 27-ї річниці Чорнобильської трагедії я спостерігав у Чернігові ходу «ряженої» колони трьох опозиційних партій. На Красній площі хвилиною мовчання  вшанували пам’ять… Усвідомив, що пафосні речі керівників партій не вплинули ні на мене, ні на присутніх., ні на прапороносців, які завчено «гуділи» при потребі. Згадую, що десять років тому оптимізму в людей було більше, та реальність така, що з кожною каденцією майже половина депутатів міняється, а обличчя Верховної Ради залишається таким, яким  сформувалось навесні 2001р., коли 26 квітня владна мафія відправила у відставку найдостойнішого прем’єра Ющенка. 

 З того часу парламент почав втрачати довіру людей. Всі подальші події - зміна виборчого закону (грудень-2004), включення рецидивістів, екс-кадебістів, масажистів, прислуги у партійні депутатські списки на виборах-2006 і 2007, «тушкування» в 2010, виборчий закон -2011, по якому «кинули» народ на виборах-2012, тільки прискорили цей процес. Діяльність  парламенту за ці роки – це явна і завуальована зрада  інтересів держави і сподівань народу.

 Цього дня на 5-у каналі в «Підсумках дня» з Цеголко і Чайкою йшла мова про взаємини Тимошенко і Януковича. Говорили, що Гаранту  про свою безпеку в майбутньому потрібно думати сьогодні, якщо чергові вибори програє, бо не знайде пристанища ні в Європі, ні в Росії. Та я не згоден з пропозицією політолога Сергія Тарана, що Януковичу потрібно про це заздалегідь договорятися з поступливими лідерами опозиційних партій  – Кличком, Тягнибоком, Яценюком, бо з Тимошенко йому домовитися складно, а то й неможливо. Якраз - навпаки!  Найпростіше  з Тимошенко, бо арбітром буде їх подєльнік по газовим угодам - Путін. Повинен же він віддячити  Тимошенко за найкращу ціну за газ, а Януковичу - за  дозвіл базування іноземного флоту (за безцінок!) на невизначений термін?  Та й Митний укріпити!.. Як віддячити?  Дві голови – дві булави. Януковичу – східно-південна Україна, а Тимошенко – центральна. Можливо, щось перепаде Тягнибоку і Яценюку (захід допоможе). А що Кличку? А Кличка затопчуть гуртом, як затоптали Ющенка. Досвід є, виконавці – ті ж, диригент – «незаменимый»..

  Чому я так думаю? Бо досвідом і розумом  сприймаю пророчий висновок Льва Толстого, що лукаві і підлі люди завжди поєднуються для мерзенної мети. Мета мерзенна, дійові особи лукаві! Я ні разу не повірив у правдивість слів і в щирість поступків Путіна, Тимошенко, Януковича.  Хтось прочитає й подумає, що в мене не всі дома. Згоден, бо за 75 прожитих років у мене не було повного відчуття, що я вдома (як і в мого батька і діда) - що це моя земля, влада, мова, історія.

 Мій дід, ровесник Сталіна, в 1956 році зізнався, що за його пам’яті був один державний діяч, якому українець вірив – Столипін. Його реформи дозволили селянам стати на ноги, та нелюди   обібрали їх до нитки, як «середняків»... Мій батько (1898-1978, освіта початкова,  безпартійний, вождями не цікавився), відчувши на собі три війни, сталінську колективізацію, голодомори, не зустрів за своє життя  керівника, який би не лукавив, не принижував, не гріб все під себе. Навіть командир полку, який під час війни врятував його від свавілля особиста за «нарушение Устава», не визивав поваги, бо піклувався не за його життя, а за коней, яких  нікому буде підкувати.

  Сьогодні й мені 76-й. Я відчув на собі діяльність 10 керівників держави. Довіра в щирість намірів була тільки до Хрущова і Ющенка, яким притаманне державне мислення. Тільки вони не лукавили й поєднували, як могли, турботу про державу і людей, непримиримо борючись з окозамилюванням, брехнею, популізмом, підлабузництвом, демагогією, корупцією в вищих рядах влади. Тому й поєдналося проти них, як і проти Столипіна, все корисливе, підступне, підле…  

  Всі знаємо, як мафіозна зграя відібрала повноваження в обраного нами Президента-українця, як політично доотруювала його на протязі 5 років, як підступно і зухвало повернула необмежені повноваження своєму  висуванцю, щоб не заважав їм дерибанити державу «до основанья». Знаємо й те, що всю корумповану рать направляли проти Ющенка Тимошенко із Януковичем  при підтримці КПУ та патронатом Путіна. Тому я  впевнений, що вони готові поєднатися  ще для більш мерзенної мети – розколу України. Без експансії не обійтися.   Оптимальний час – передвиборча зима 2015 року. Приводу – захист російськомовних, «російських» святинь, російського флоту – європейській «спільноті» недостатньо.  Якби ж захист труби !!

 Цього ж дня появилася основна ланка в мерзенному ланцюгу подій – подано пропозицію влади  про приватизацію газотранспортної системи. Українські мільярдери (серед них ні одного українця) готові купити за безцінь «ржаву» трубу і «наварити» на ній – продати Газпрому. Тож незгодні  «бандерівці» (досвідчені феесбешники) імітуватимуть зриви. Кран перекрито! Європа «замерзає»! Звільнена  Тимошенко спасає Європу (при підтримці Путіна), як і в зиму 2009 року.

  Сьогодні «опозиція» марно намагається зібрати людей під партійні прапори по обласним центрам, звинувачуючи бандитську владу в тому, про що знає й бабусин кіт, «не знаючи» іншого способу  завадити владній мафії робити чорні справи. А  Лілія Григорович знала! Її намір самоспалення у Верховній Раді (19 квітня 2001 року) на знак протесту проти «зтушкувавшогося» парламенту, що 266 голосами виразив недовіру прем’єру, спонукав народ повірити в Ющенка і захистити його, тяжко хворого, від свавілля мафії на Майдані восени 2004 року. Прикро, що не змогли захистити  від корумпованого парламенту.  Тому можемо втратити й те, що маємо. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.