МАНДРИ ПО ІНДІАНСЬКИМ МІСЦЯМ або TOM STRANGER & THE TRAVELERS INTO CANADA

10 августа 2012, 08:37
0
361
МАНДРИ ПО ІНДІАНСЬКИМ МІСЦЯМ або TOM STRANGER & THE TRAVELERS INTO CANADA

Мандрівники повернулись з найдовших в історії гурту мандрів, Фома написав ще одну англомовну пісню, яка ввійде в майбутній перший англомовний сінгл гурту та сольну платівку співака.

В мальовничих місцях Північно-Західної Канади, між прерій, річок, лісів та озер розташоване невеличке і затишне містечко Давфін (провінція Манітоба зі столицею Вінніпег), де впродовж більше ніж 40 років проходить найбільший в цій частині країни фестиваль української культури "CANADA'S NATIONAL UKRAINIAN FESTIVAL". Саме там, в атмосфері гарячого прийому та палкої любові прихильників відбувся фантастичний виступ української етно-рокової групи "MANDRY" в рамках всесвітнього туру UNLIMITED TOUR TRAVELLERS. 

 Після закінчення шоу, що тривало близько двох годин, публіка довго не відпускала "мандрівників" зі сцени, тому на біс було виконано багато нових і старих пісень групи, а шикарну фінальну крапку було поставлено виконанням каверу безсмертного хіта гурту "БРАТИ ГАДЮКІНИ" - "Арівідерчі Рома". Афтепаті та автографсесія були підкріплені дружнім всенародним розпиттям канадського віскі та пива, а також фотографуванням.

Під час тижневої подорожі "МАНДРІВ" до Канади, яке до речі, було найдовшим в історії групи тріпом (30 годин літаками та 6 годин автобусом), вокаліст та лідер "МАНДРІВ" ФОМА написав ще одну англомовну пісню, яка ввійде в майбутній перший англомовний сінгл гурту та сольну платівку співака під новим артистичним англійським ніком "ТОМ STRANGER". Також, відтепер можна читати персональну сторінку TOM STRANGER в мережі twitter.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.