Український Нострадамус прогнозує

11 июня 2012, 18:24
военный моряк, писатель, корреспондент, художник
0
420

Фубол, футбол!

 Я сьогодні в телефонному режимі поспілкувався з героєм моєї нової книги "Зірки та тернії українського Нострадамуса" Володимиром Бондаренком, з наміром узнати його прогноз щодо согоднішнього матчу між Україною і Швеціею. Прогноз був досить точний, але состояв в основному з нецензурних слів, тому на жаль я його на ціх сторінках надрукувати не можу.

  І це було дуже несподівано, адже Володимир Бондаренко завжди такий чемний і витриманий, а от сьогодні на тобі, отримайте на горіхи... Хоча трохи поміркувавши я зрозумув, що просто людину вже дістали з тими прогнозами, що ж поробиш, "халявщиків" зіграти на тоталізаторі у нас предостатньо.

  Єдине що можливо оприлюднити, так це останню фразу нашого Нострадамуса: - "Якщо ці - - - - почнуть програвати, то Блохін мусить сам вибігти на поле і забити гол."  Я дуже серйозно підійшов до такого важливого прогнозу, тому збираючись сьогодні на стадіон,  беру з собою свої старі кеди і не дуже нові, але чисто випрані труси, щоб в разі потреби Олег Блохін мав в що переодягнутися перед виходом на поле.

 Це буде мій вагомий вклад в розвиток вітчизняного спроту. Все, поспішаю на футбол, прошу вибачення за "очепятки"


                                                                                                                               ВАЛЕРІЙ  ОРЕЛ

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.