В Євросоюз із посмішкою

29 декабря 2013, 13:08
преподаватель
0
216

Подейкують що Томаш приїхав на вказаний захід - як в народі кажуть “убитий на лайно”!

Представники керівної ланки Ужгородської організації ВО “Батьківщина” обурюються і заявляють, що більше не будуть організовувати заходи разом з “свободівцями” та взагалі відмовляються співпрацювати. Для такої заяви повинна бути дуже серйозна причина! А що ж трапилось? А причина зовсім не серйозна, а так, навіть кумедна! Виною цьому став автопробіг “За Євроінтеграцію” 22 грудня, який організовував Томаш Лелекач (голова Ужгородської міської організації ВО “Свобода”).

Подейкують що Томаш приїхав на вказаний захід - як в народі кажуть “убитий на лайно”! Мова як ви розумієте йде не про алкоголь — а про “голандський ганджубас”. Мало того, що запізнився та ще й політінформацію намагався прочитати доволі не бідним представникам Батьківщини. “Вкуривши цю тєму” представники Батьківщини відвели в бік Томаша та наголосили, що якщо б не Єврореволюція то відео з його радісним обличчям було б вже в Інтернеті. Це не перший випадок з боку “свободівців” рухатись в Євросоюз з посмішкою. Можливо Томаш Лелекач бере приклад з “культоролога” Юрія Михальчишина? Але тепер я в певнений на сто відсотків, що Нідерланди завжди голосуватимуть за приєднання України до Євросоюзу! 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.