Черговий шанс. На цей раз дуже великий шанс

22 декабря 2013, 20:14
Владелец страницы
0
186

(Ю.В.Луценко не раз говорив про „шанс“, і кожного разу цей шанс виявлявся втраченим.)

І, схоже, в котрий раз шанс буде втрачено, гора народить мишу. Замість масштабної зміни всієї антинародної системи — чергова заміна фізичних осіб. З іншої, але, на жаль, такої ж обойми.


Народне збурення не проти Януковича особисто, хоч і проти нього як уособлення тієї антинародної системи, першим уособленням якої був Л.М.Кравчук. Збурення це, власне, проти того злодійського капіталізму, до якого злочинне керівництво КПУ на чолі з Л.М.Кравчуком привело народ і в результаті нас, українців, вже далеко не 53 мільйони, як це було за радянських часів (говорити можна що завгодно, але втрата біля 8 мільйонів населення за трохи більше як 20 років — це найбільш обʼєктивна оцінка „діяльності“ влади, причому не тільки теперішньої, — цифра більш ніж красномовна; ще трохи такої „державності“ — і країна як заселена народом територія зникне).

 

Натомність „поводирі“ зводять все до банальної зміни правлячої кліки в збанкрутілих рамках кримінального капіталізму — іншого шляху для них просто не існує. Вони просто не знають, що робити і до чого вести народ. І це найстрашніше. Народ без устремління приречений.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.