ДВА МАЙДАНИ

15 декабря 2013, 14:23
физик, социолог
0
342
ДВА МАЙДАНИ

ЗА ЩО СТОЇМО?

Дуже схоже, що Янукович, реагуючи на побиття людей на майдані, саме знайшов крайніх, а не перших, бо дуже довго шукав, хоча протягом одного робочого дня міг би знайти весь ланцюг, на кінці якого знаходиться перший, хто дав наказ.
Це наочно яскраво демонструє відношення “слуг народу” до нас. На скільки ми бажаємо терпіти й далі таке відношення показує антимайдан. Але моє серце з тими хто на майдані, хто не бажає більше терпіти таке відношення  до себе і тому вимагає:
“В ЗВ’ЯЗКУ З ПОДІЯМИ, ЯКІ ВІДБУЛИСЯ В УКРАЇНІ
(- непрофесійні дії уряду Януковича-Азарова, які призвели до зриву підписання, парафованої цим урядом, угоди про асоціацію України до ЄС, у спосіб, яким нанесено значної шкоди міжнародному авторитету України;
- побиття учасників мітингу можливо іноземними громадянами;
- нездатність на протязі більше п'яти днів виявити винних і ввести ситуацію в країні в правове русло), ВИМАГАЄМО:
- негайно розпочати проведення дострокових виборів президента і депутатів ВРУ в зв’язку з їх повною службовою невідповідністю;
А обирати новими депутатами варто лише тих кандидатів виборчі програми яких міститимуть наступні положення:
http://blogs.korrespondent.net/users/blog/ansokolov/a116208
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.