Українці! Всі на Майдан!

10 декабря 2013, 11:18
Помічник народного депутата України
0
143
Українці! Всі на Майдан!

Сьогодні у Києві сотні тисяч українців (робітники, студенти, духовенство та інші) відстоюють своє майбутнє та майбутнє прийдешніх поколінь!

Шановні українці! У зв’язку із ситуацією, що на сьогоднішній день склалася в Україні, закликаю Вас не мовчати, не сидіти вдома у теплих квартирах і «не воювати» на кухнях! Виходьте на Майдани у своїх містах, долучайтесь до всеукраїнського страйку у Києві, розповідайте правду сусідам, друзям, знайомим! А правда в тому, що нас зрадили і намагаються остаточно перетворити на рабів, а Україну – на поліцейську державу, на другу Білорусь!

Сьогодні у Києві сотні тисяч українців (робітники, студенти, духовенство та інші) відстоюють своє майбутнє та майбутнє прийдешніх поколінь!

Вирішувати питання мирним шляхом (через парламент) бандюки не хочуть, але вони бояться народного гніву! Ви потрібні Україні! Лише об’єднавшись, ми зможемо змінити цю українофобську  владу бандюків, якій важливі лише власні меркантильні інтереси! Владу, яка без жодних докорів сумління дає накази бити мирних громадян, розганяти із застосуванням сили мирні демонстрації, приводить на засідання до Верховної Ради (!) «тітушок».

Прошу Вас, не мовчіть! Не сидіть, склавши руки! Ви потрібні на Майдані! Юрій БУБЛИК

народний депутат України

фракція ВО “Свобода”

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.