Звернення до мешканців Закарпаття.

6 декабря 2013, 15:40
Народний депутат України
0
139

Шановні українці, мої земляки! Звертаюсь до Вас від імені Всеукраїнського Майдану, де протягом двох тижнів відбувається революція українського народу проти незаконних дій влади.

Знаю, що усі громадські активісти, молодь, студенти, підприємці і просто небайдужі громадяни Закарпаття об’єдналися в одну велику, потужну силу і разом на майданах своїх міст та Майдані Незалежності в Києві виборюють своє право на життя в європейській державі.  

Ваша сила, мудрість і оптимізм допомагають мільйонам українців укріпити дух волі у боротьбі проти діючого режиму.

Влада довела нашу країну до межі дефолту. Довгоочікувані китайські кредити разом із Президентом так і не приземлилися в Україні. А черговий поклін Кремлю не принесе Україні жодного «покращення».

Опозиція закликає владу, утриматися від підписання будь-яких угод з Митним союзом. Президент України повинен рахуватися з думкою людей, і виконати наші вимоги: покарати винних у побитті мирних громадян 30 листопада та 1 грудня, порушити кримінальну справу проти міністра внутрішніх справ Захарченка, відставити уряд Азарова та призначити дострокові парламентські і президентські вибори. Усі політичні в’язні повинні бути звільнені, інакше хвиля Всеукраїнського Майдану переросте в Народне повстання.

Звертаюсь до всіх, кому не байдужа доля України, приїхати у неділю, 8 грудня до Києва та приєднатися до Народного віче на Майдані Незалежності.

Європейська перспектива України твориться нами тут і зараз, і саме від нас залежить яким буде результат цього процесу. Ми як ніколи єдині, наші серця б’ються в унісон! Доля і Воля України в наших руках!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.