Тітка Юлії Тимошенко святкує її день народження без лідерів «Батьківщини»

28 ноября 2013, 18:39
0
118
Тітка Юлії Тимошенко святкує її день народження без лідерів «Батьківщини»

Лідери «Батьківщини» Яценюк та Турчинов відхрестились від організації масового святкування дня народження ув’язненої Тимошенко.

Ідея щодо відзначення іменин екс-прем’єра виникла у її тітки, голови Дніпропетровської облорганізації «Батьківщини» Ульяхіної. Вона попросила верхівку партії з розмахом відсвяткувати цю подію під стінами лікарні «Укрзалізниці» у Харкові.
Проте Сєня та Саня відмовили, мовляв, нічого святкувати, Юля все ще за гратами. Розчарована таким цинізмом Ульяхіна, звернулась до керівника харківської «Батьківщини» Авакова з аналогічним проханням.
Виходить, що однопартійцям Тимошенко не вистачило часу, щоб привітати свого лідера. Не даремно її тітка почала раз по раз згадувати слово «зрада» разом з прізвищами Яценюк і Турчинов.
Кричати про обов’язковість звільнення «Леді Ю» перед телекамерами опозиціонери готові хоч щодня, а от підтримати психологічно розбиту й пригнічену жінку – не чоловіча справа.
На виході маємо ще одне підтвердження реальної зацікавленості нинішніх керівників «Батьківщини» в якомога довшому ув’язненні Тимошенко. Адже в даному випадку для Яценюка та Турчинова прізвище екс-прем’єра є антонімом їх влади в партії.

 Іван Ватрів, “Громадський журналіст
http://cjour.net/post/68337905672
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.