«Євро-інтегратори» пролили першу кров

27 ноября 2013, 06:40
0
101
«Євро-інтегратори» пролили першу кров

Епілог дикої історії з побиттям правоохоронців.

Незрозуміла для більшості громадян ейфорія, що лунає з «каналів чесних новин» і, вже вибачте за вислів, «гівноправд», поступово вщухла і в сухому залишку лишились виключно голі факти. Наприклад: чомусь зовсім не зрозуміло, навіщо одержимих грошами і вседозволеністю бандитів, які били співробітників спецслужби і крушили автомобіль називають «активистами». А раптом би виявилось, що це не службовий автотранспорт, призначений для виявлення в неконтрольованому натовпі вибухівки чи інших засобів ураження, а чиєсь сімейне авто, де б знаходились діти?!
Навіщо «Свобода» і її прибічники, адже від цього часу і Яценюк з Кличком стали з ними в один ряд, видерали з машини людей і знущались з них?! Невже це їхній європейський вибір?! На кадрах видно, як Тягнибок з Мирошниченком били ногами правоохоронців – це така у їх розумінні європейська толерантність?
Навіщо борець за свободу слова Княжицький, який рік тому проміняв телеканал на депутатський мандат, подавав одержимій Чорновіл кам’яну брилу, щоб та з остервенінням гатила ним по вікнам і даху автомобіля?!
Панове, це інакше ніж клінічне божевілля, назвати вже важко. Проте, якщо відкинути емоціональну складову, то вищевказані «євроінтегратори» вчинили ряд злочинів – незаконно затримали людей, нанесли їм тілесні ушкодження, заволоділи їхніми особистими речами, оприлюднили їхні персональні дані у вигляді відібраного паспорту громадянина України, пошкодили майно і, головне, робили це не як інше, ніж умисно. І про стан афекту тут мова не може йти апріорі, хіба, що у випадку з Чорновол, яка з цього стану не виходить з часів «України без Кучми».
Що ж, основною європейською цінністю завжди вважалось верховенство права. То відтепер, було б цілком логічно і зрозуміло, якби вищевказані нелюди на особистому прикладі довели це, понісши покарання…

Марійка Бурмака
, спеціально для видання “Європейський репортер
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.