Киянам. Лист з хутора.

26 ноября 2013, 14:32
Інженер-гідротехнік
0
139

А ще прошу - не йдіть на поводу у влади та не підтримуйте провокаторів - поєднайтесь в один проєвропейський Майдан, незважаючи на фасон головних уборів, партійність і колір прапорів у руках.

Шановні кияни! Вас же в місті понад чотири мільйони. Сжальтесь над нами, підтримайте євроінтеграцію, якої корумпована влада боїться, мов чорт ладану. Вийдіть на майдан, щоб ми з хуторів не добиралися до столиці і не мерзли на Майдані, захищаючи і ваші права. Вам же легше - метро, тролейбуси, виборів нема, влада  донецька, корупція процвітає, памятник Магдебурськрго права реставрували... Якщо маєте хоч крихту небайдужості, то нехай хоч один із ста дорослих щоденно підтримає патріотичну акцію - буде достатньо, щоб влада нас почула та щоб не осоромитися перед цивілізованим світом. Та якщо добавляться активні українці з Василькова, Боярки, Ірпіня, Броварів,.., то ми їм покажем "кузькіну мать"! А ще прошу - не йдіть на поводку у влади та не підтримуйте провокаторів, не тяніть ковдру на себе - поєднайтесь в один проєвропейський Майдан, незважаючи на  фасон головних уборів, партійність і колір прапорів у руках. Бажаю всім натхнення. Слава Україні!


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.