УДАР – це справжнє кидалово

26 ноября 2013, 08:31
0
113
УДАР – це справжнє кидалово

Партія «Удар» - це партія бандитів та гопників 90-х, які шляхом постійного обману, цинізму, шантажу та «кидалова» добралися до влади.

При цьому всьому вони маючи небачене нахабство вирішили іти далі висуваючи Кличка в якості кандидата на пост Президента. Мабуть хтось спитає чому так? Чому Кличко так чинить? Може це наклеп?
Відповідь на ці питання проста – ні це не наклеп. Справа в тому, що Кличко та його «Удар» по іншому просто не можуть і не вміють – це в них в крові. Навіть є свідки. Які можуть це підтвердити. Є люди, які вже раніше були обдурені цими політиками, і сьогодні вони напряму заявляють, що Кличко та «Удар» це компанія цинічних «кидал», які для свого збагачення просто напросто зневажають та обкрадають пересічного українця.
Саме сьогодні одурені Кличком колишні агітатори та прибічники партії проводять мітинги під простою та чесною назвою «УДАР - кидалово», який проходитиме біля головного офісу партії. Для того, щоб простий пересічний українець зрозумів всю суть та масштабність процесу, який відбуватиметься варто зазначити, що присутніми біля головного офісу партії будуть обдурені «УДАРом» в 2012 році представники вказаної партії, яким Кличко та компанія ще й досі не виплатили ні копійки за проведену ними роботу.
Протестувальники хочуть добитися виплати ним кровно зароблених грошей. І це все на фоні мільйонів, які Кличко заробив за останній рік. Також мітингуючі намагатимуться особисто зустрітися з лідером партії «УДАР» В.Кличком та передати особисто йому свої вимоги.

http://blog.censor.net.ua/posts.phtml?postID=11373
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.