Чому Росія та Ізрахль не визнають Голодомор геноцидом українських селян.

23 ноября 2013, 12:44
Інженер-гідротехнік
0
170

Не тільки мене бентежить  питання, чому Росія та Ізраїль не визнають Голодомор 1932-33 р. геноцидом українських селян. Відповіді отримую з документів, ЗМІ, спостережень та життєвого досвіду.

    Із документів.  Статистичні відомості про кількість, національність, освіту і партійність  співробітників Комісаріату Продовольства УРСР станом ні 1 січня 1922 року:

Національність: росіян – 634, євреїв – 419, українців – 53, поляків – 16, німців – 10, латишів – 7, білорусів – 5, караїмів – 3, інших - 7.

За освітою: виша - 119, середня – 640, нижча - 288, домашня - 79, неписьменних – 28.

Партійність: комуністів – 52, кандидатів у КП – 4,  КСМУ – 14, РСДРП – 4, Бунд -3, Паоло-Ціон (сіоністська партія) - 3, Безпартійних – 1058.

     Рахую в процентах: росіян – 55,0, євреїв – 36,3, українців – 4, 5,  інших - 4,2Можна не сумніватися, що подібне співвідношення було і в інших комісаріатах, та що воно суттєво не змінилося на початок 30-х років, бо справу марксистів-параноїків (Леніна і Троцького) продовжив марксист-садист Сталін (бувший розбійник і стукач). Особливо його «талант» проявився при призначенні нелюдів керувати НКВС, які підбирали помічників по своєму «образу і подобію». Тому й виконавцями на місцях стали розбійники, злодії, ледарі, гультяї ( виродки), непридатні до нормальної людської праці. Постає висновок: здійснили убивство голодом понад 7 млн. українських селян, в основному, росіяни-комуністи і євреї, бо вони  займали керівні посади з низу до верху, як більш ідейні і освічені.  

      Порівнюю з сьогоденням. За роки незалежності населення України зменшилось майже на 7 млн. Статистика показує, що це сталося, в основному,  за рахунок сільського населення. Це що -  геноцид? Чи не є це наслідком того, що при потуранні  не українських  за національним складом Верховної Ради і Уряду, пройдисвіти і користолюбці обібрали до нитки трудовий люд замороженими вкладами в Ощадбанку, грошовими реформами, трастами, довірчими товариствами, зухвалою  ваучерізацію і паїзацію, безсоромною прихватизацією, захмарною корупцією? Обдурили народ, кинули його на прозябання та жебрацтво.  Можливо, подібні витівки політиків-нуворишів не такі бандитські, як колективізація, проте - більш корисливі. Ще й скасували національність в метриках і паспортах, щоб громадяни ніколи не змогли розібратися в першоджерелах корупції, популізму  та обману.  Я буваю в селах і бачу, як молодь, не маючи роботи, деградує, зпивається на пенсії селян, які не в змозі самі обробити навіть присадибні ділянки й утримувати обійстя. Та що купиш на мізерну оплату за послуги пенсіонерові крім пляшки самогонки вартістю 12-15 гривень?

     Тенденція не покращується, бо сьогодні  частка українців у Верховній Раді зменшилась проти попереднього скликання на 7% і складає всього 29% від загальної кількості депутатів парламенту, в якому домінують росіяни і євреї. Очевидно, що в урядових установах на всіх вузлових посадах частка українців ще менша. Як сталося, що серед десятків мільярдерів, які все скуповують, підкуповують, контролюють і направляють, ні одного українця, а кожні 9 із 10 - євреї? Цікаво, чи став мільярдером  хоч один єврей, який після 1991 року емігрував з України до Ізраїлю? Впевнений, що ні.

     Відомий австрійський письменник, єврей Стефан Цвейг і непереконливий сіоніст Макс Брод попереджали, що не бажано для євреїв бути лідерами будь якого політичного чи громадського руху, щоб не нашкодити країні. Служити – будь ласка, тільки в другому, в пятому, в десятому ряду і ні в якому разі в першому, не на видному місці. Стримуватися – це означає: не рватися до лідерства та нагородам в чужій політиці, а діяти з усвідомленням відповідальності: відкрито, ясно, і ніяк не таємно, за кулісами. Та вони корумпованим шляхом все лізуть і лізуть у владу, використовуючи її як знаряддя наживи.

     На протязі останніх 350 років в Україні ше ніколи не було української влади, бо територія була  під окупацією різних держав.  Хіба ж запорожські козаки обирали кошовим отаманомкористолюбцяТа чому ми за роки незалежності не можемо обрати достойних українців у владу? Чи не тому, що влада зухвало перетворює виборців у електорат, яким вона безкарно маніпулює ? В умовах повної залежності від адміністративної влади, яка корумпувала усю територію життя громадян, не може бути виборів вільних і справедливих по визнанню. Тому й самопризначаються і самообираються у всі доходні крісла «грошові мішки», щоб примножити зухвало нажите богатство.

     Тільки наївний може вірити, що мільярдер чи мільйонер, та ще й не українець, здатен думати про щось інше, крім особистого збагачення. Вважаю, що  одна з причин невизнання   Росією та Ізраїлем  Голодомору геноцидом ще та, що в цьому зацікавлена й окупаційна українська влада, яка заполонила весь телеефір російськими попсою та бандитсько-«патріотичним» кіно. До тошноти набридли й  українські новини, в яких  все крутиться навколо пограбувань, убивств, ДТП та тупих, безглуздих, відволікаючих  політичних  розборок між однопартійцями  Тимошенко і Януковича, які за дотепним і виваженим висловом Віктора Ющенка – «два чоботи одної пари».

   Олександр Воронель, уроженець Ленінграду, випускник фізичного факультету Харківського університету,  головний редактор всесвітньовідомого  ізраїльського  журнау  «22» писав (1992, №80, с. 204): «Чутливіше євреїв нема народу серед всього людства, у всій історі. Ще тільки перші молекули тління виділяє  державний чи суспільний організм, а вже євреї від нього відхрещуються, хоч були дотепер прихильні – вже відреклись від нього. Та тільки зійшов перший паросток від майбутнього могучого стовбура – вже євреї бачать його, вихваляють, пророчать, вибудовують захист – така властивість темпераменту, при якому євреї завжди знаходяться  на стороні «самих передових ідей», - дуже для євреїв характерна».

     От і пояснення, чому  євреї в 1917 році після Лютневої революції очолили Жовтневий переворот, чому по-єзуїтські  підтримували колективізацію, чому стадно розвалювали здобутки Померанчевого  Майдану та доотруювали  Президента-українця Ющенка, а нині – показово  «чубляться» на підтримку Януковича -  «паростка от могучого стовбура»...

    Закінчую рядком  із вірша очевидця Великого Голодомору Василя Точкового, слова якого, як каяття, про нашу провину за все те зло, що було, є і може бути:

                                      Хто нам простить жахливу ту провину?

                                      Хто нам відмолить Бога за те зло?

                                      Сім міліонів душ закопано невинних

                                      І стерто з памяті, мов них і не було.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.