Людям не оплатят больничный без карты соцстраха и по-другому посчитают стаж

14 февраля 2011, 13:09
0
1046

Дане питання зараз є архіважливим для отримання компенсації, наприклад, по тих же лікарняних…


Сьогодні о 14:45 через офіційний сайт (
www.pfu.gov.ua) звернувся до Пенсійного фонду України:

"Доброго дня!
На жаль, зателефонувавши на так звану "гарячу лінію Пенсійного фонду України" (0-800-503-753) з`єднання з оператором так і не дочекався. Телефонував 14.02.2011 р. приблизно о 14:10, чекав 5 хвилин...

ПИТАННЯ:

Де можна взяти бланк заяви стандартного зразка на отримання свідоцтва про обов`язкове державне страхування?
Як повідомила газета "Сегодня" цей бланк (цитую мовою оригіналу) "надо заполнить заявление стандартного образца (его можно... скачать с сайта Пенсионного фонда)". Повна версія статті: www.segodnya.ua/news/14222172.html.

Даний запит додатково буде розміщений в глобальній мережі Інтернет: ua-dima.livejournal.com/21282.html.

Дякую!»

Дане питання зараз є архіважливим для отримання компенсації, наприклад, по тих же лікарняних… (чому? - див. посилання на сайт газети «Сегодня», яке розміщене вище).

Сподіваюся, що відповідь від Пенсійного фонду України отримаю оперативно або хоч в установлені Законодавством строки. А як часто Ви звертаєтеся до різних державних установ та як швидко отримуєте відповідь чи необхідну пораду?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.