Японія

24 марта 2011, 21:55
ЧП
0
538

Жертвам землетрусу і цунамі в Японії, а також поліцейським допомагає місцева мафія якудза

http://www.newsru.ua/world/23mar2011/jakudsa.html

Це просто якийсь песець. Усвідомте, наскільки ми відстаємо!!! МАФІЯ!!! допомагає поліції контролювати порядок! В той час, коли з українських новин в основному чути про те, що міліція допомагає мафії (якщо взагалі їх хтось відокремлює одне від одного)
Те, що Японія витратить три роки на відбудову - абсолютна фігня! Вже через кілька місяців їх дороги будуть кращими від... нє, не від наших - від наших вони по-моєму кращі навіть відразу після землетрусу, кращими від тих, які були. Будинки відбудують, японські чп-шники знову заповнять магазини товаром.
На деяких росіянських форумах прочитав, як "расєйскіє патріоти" по доброті душевній пропонують розселяти японців в Сибірі та на Далекому Сході. І дурне "растєкається мислію па дрєву" що "рассєлять надо атдєльно, патаму шта вмєстє ані могут саставіть пятую калонну"
IMHO з емігрувавших японців в Росію максимум можна "саставіть" пятую палату!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.