Ліберасти - криптосталіністи

17 мая 2011, 07:16
Владелец страницы
Політик
0
831

або Чому українофоби і ліберасти так накинулись на "Свободу" за події 9-го травня у Львові.

Всі ці так звані "галицькі інтелектуали", всі ці грицаки-возняки насправді криптосталіністи. Своїми розумуваннями вони лише приховують власну капітуляцію перед демонізованим ними ж сталінізмом (що для України є лише большевицькою формою московської окупації).

Ось феєрична фраза Грицака щодо національних інтересів України у 2-ій світовій війні, які, виявляється, були на стороні Сталіна (!!!) - http://www.istpravda.com.ua/columns/2011/05/7/37986/:

"Не маю сумніву, що якби перемогли німці, втрати були би не тільки більшими - правдоподібно, українська нація як нація "унтерменшів" взагалі перестала би існувати. Якщо говорити у категоріях нації, то немає сумніву, що національні інтереси України були на стороні Сталіна - й Кремль був єдиним серед воюючих сторін, хто активно й вправно грав "українською картою".

Наголошую, це не українофоб Табачнік, це "ліберал" Грицак, який нібито не так жорстко детермінований російським імперським дискурсом, а отже міг би говорити й про УПА, і навіть про західних альянтів. Міг, але не став, бо, очевидно, кожен лібераст є прихованим сталіністом, що й об'єднує їх з українофобами різних мастей.

Це пояснює, чому українофоби і ліберасти так накинулись на "Свободу" за події 9-го травня у Львові. Бо "Свобода" посягнула на святе для них - на сталінізм, "Свобода" стала проти московсько-большевицької окупації, в які б одежі вона не рядилась - НКВД чи Красної армії.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: українофобія,сталінізм,ліберасти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.