Податкова сформувала перелік штрафних санкцій!!!

18 мая 2011, 09:39
консультант
0
898

Державною Податковою адміністрацією був направлений лист від 25.03.2011 р. N 8289/7/19-0217 до підпорядкованих органів державної податкової служби щодо застосування штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) за результатами контрольно-перевірочної роботи.

Лист містить в собі зведену таблицю, в якій відображено відповідність видів порушень норм законів з питань оподаткування або іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДПС, типи повідомлень-рішень, які складаються при застосуванні відповідних штрафних (фінансових) санкцій (штрафів), та коди бюджетної класифікації, за якими повинні обліковуватись кошти, спрямовані платниками на погашення вказаних санкцій.

Зі зведеною таблицею порушень та штрафних санкцій  Ви можете ознайомитись на нашому сайті в розділі «Справочная информация» .

ТОВ «Афіна ФінТек»

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.