Чиновника - ближче до народу!!!

8 июня 2011, 12:32
коммерческий работник
0
469

між небом і землею


Чиновники, депутати різних рівнів, міністри і заступники з портфелями і ні, радники штатні і ні, начальники відомств і комісій на мерсах і ні... Всі ми хочемо стати до вас, люди наші нещасні, трохи ближче. Ви не повірите, але не всі з нас можуть спокійно спостерігати як вам там внизу важко... Власне, принаймні я не можу. Я так хочу вам допомогти! Так хочу висловити ветерану свою особисту депутатську повагу, так хочу хлопчика поцілувати в пупочок, вибити з цих злодіїв трохи грошей, щоб коли набіжить трохи хмаринок нишком скинути їх вам...

Але, чорт забирай, ви теж не завжди справедливі до нас! Ображаєте, лаєте, погрожуєте. Не всі пагані, є такі як я! І у мене є до вас пропозиція. Некомерційна, вважайте собі за певного чину промоцію... Так ось: я виступлю в ролі посередника між вами, плебосом, і нами... людьми. Я вивчу якими ви хочете нас бачити, розкашу всю правду-матінку про вас нашим і напевно вже скоро стане трохи більше таких як я.

Запишіть, будьте ласкаві, банківські реквізити моєї посередницької контори....
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.