Хіба свобода винна що раб не вміє нею розпоряджатись?

10 июля 2011, 09:32
хакер, каратель
0
944

Питання незалежності.

Інколи доводится чути такі речі:

"Що нам незалежність дала? Нам обіцяли що життя буде краще, обіцяли другу Францію, а нічого не сталося, нас обманули. Для чого взагалі незалежність?"

А що ви думали, що якщо проголосити незалежність відразу наповнятся прилавки магазинів? Влада стане чесною, зникне корупція, кумовство? Міста і заводи будуть будуватися самі?

Чому не було ніякого руху за люстрацію? Чому мовчки спостерігали розкрадання заводів? Чому дали підняти голову мафії, та залякати їй цілі регіони?

Чому майже кожен громадянин який доривався до влади ставав корупціонером? 

І що найбільше дивує це те що людина невдоволена владою, системою та економічною ситуацією. Каже що якби мала ту владу то теж би крала і брала хабарі. Та мало того, починає переконувати інших що вони б теж крали!

То ж чия проблема, що за 20 років так і не спромоглися нічого досягти? Хто винен що новим поколінням українців, які виросли за незалежності дістається відстала країна з повністю прогнилою системою? 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Україна,незалежність
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.