Проти митного союзу. 5 квітня, Дніпропетровськ.

06 квітня 2013, 20:19
Власник сторінки
хакер, каратель
0
446
Проти митного союзу. 5 квітня, Дніпропетровськ.

Акцію відвідали Лукашенко, Назарбаєв, Путін, та його кум Медведчук.

5 квітня опозиція і громадські організації Дніпропетровська висловили протест проти дій керівництва держави направлених на вступ до Митного Союзу. Акція відбулась на центральній площі міста.

Влада, як завжди намагалася завадити громадянам висловити свою думку. Проте, цього разу не було судових заборон, чи провладних мітингів. Щоб публічно не показувати, що влада підтримує курс на МС, на площу зігнали різні ДЮШС міста, а також байкерів і влаштували виставку. Як повідомили учасники цієї виставки про захід їм стало відомо за день до цього, як раз коли опозиція подала заявку на мітинг.

Але, як на мене влада зробила цим собі гірше. Бо по перше забезпечила нам більшу аудиторію. По друге доставила цим людям клопоту і більшість з них у підсумку зрозуміла що їх використали, що не додасть голосів владі. По третє, влада продемонструвала що таки за Митний союз раз нам протидіє у таких акціях.

Але виставка не зайняла всю площу і акцію ми все таки провели.
Ця тачка символізувала Митний союз. Правда схоже на оригінал?

Акція полягала у висміюванні Митного союзу, його членів та агітаторів за нього.
А також у інформуванні населення про розподілення доходів і голосів у митному союзі.

На акцію завітав головний агітатор за МС Медведчук, з собою він прихопив лапшу для вух українців.


Назарбаєв готується тягнути митний союз.Путін займає місце голови митного союзу.В ході акції Назарбаєв і Лукашенко тягнули "митний союз" з Путіним на чолі.Це символізує, те що Митний союз працює в інтересах Росії, а інші учасники опинилися в ярмі і тягнуть на собі Росію в новий СРСР.В акції також брав участь Янукович, його за собою на повідку тягнув Путін, намагаючись таки затягнути у митний союз.В решті решт Януковича таки впрягли в ярмо, але народ України не дав возу їхати далі  і союз розвалився.Смішний випадок стався під кінець мітингу, коли з'явився прихильник митного союзу. Спочатку він щось кричав і показував нецензурні жести в бік промовців, а пітім почав кидатися насінням. Проте це тривало не довго і провокатора як паршивого пса викинули за шкірку)

Тож в цілому акція пройшла успішно й весело. Було роздано багато інформаційних листівок, про те що насправді собою являє Митний союз, і яку загрозу він становить Українському світу.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
ТЕГИ: Днепропетровск,Таможенный союз
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.