Ребрендінг

13 июля 2011, 09:45
коммерческий работник
0
637

для партії регіонів


соцопитування дають жахаючу інфу щодо рейтингу ПР і Януковича, він (рейтинг) впав в 3 рази і за темпами падіння випереджує темпи Ющенка на початку його президентської  кар"єри. 

Логічно повстає питання ребрендінгу, треба залишити сутність, а всі негативні асоціації прив"язати до старої шкіри "ПР" і її нещадно спалити. Тим більше, що якщо до виборів всі думали, що знали партією якого регіону є ПР, то зараз жителі Луганщини і Донеччини кажуть, що ці хлопці з ПР навряд чи реально відстоюють інтереси цього регіону. 

Так що, які думки будуть?

Я пропоную скромну, але (як на мене) досить влучну назву: "Українська консервативна партія". По-перше, звучить солідно. По-друге, ніхто зайвий не може зрозуміти що ця назва власне означає, по-треттє, легко будувати маркетингову стратегію на "стабільності" і т.п. Ну і врешті-решт, це відповідає дійсності, тому що ПР - це партія монополістів, власників найбільшого капіталу в країні. Представники цього прошарку у більшості країн світу схильні до консервативних політичних ідей.

(с) )   
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.