Свобода готує Сича до мажоритарки по Івано-Франківську

28 июля 2011, 11:14
журналіст - блогер
0
765

Вже ні для кого не секрет, що в Івано-Франківської Свободи кадрова криза, рейтинг є, а от з ким край боронити нема!Тут куди не глянь чи в обласну чи в міську раду – не прогадаєш, є Сич, а за ним «темнота»… Там один кадрило кращий другого, що керівник апарату в облраді, що секретар ради в місті, але про персоналії трішки згодом… (компанія не за горами).


А поки тривають політичні канікули трішки гумору про те як депутати з місцевими ЗМІ лавками мірялися.

Повернувшись з відпустки, застав у рідному місті якісь незрозумілі дамбово-лавкові перегони...

У «Свободі» є і позитивні моменти, як до прикладу, строга партійна дисципліна: жоден депутат немає права розпоряджатися коштами, що виділені на виконання депутатських повноважень (а це 50 000 гривень!).  Депутати ви чиї – НАШІ, значить кошти ваші теж НАШІ.

Олександр Сич – голова Івано-Франківської обласної ради і обласної  організації ВО «Свобода» – постать  прикарпатського політикуму із прицілом на тепле місце у майбутній Верховній Раді.  Керівника ж свого треба шанувати і умови йому належні створювати. А він навіть пробігтися толком не має де – дамба під будинком і та кущами заросла, добре, що депутати в місті є… от і було прийнято рішення розчистити голові бігову доріжку на Пасічній, освітлити і лавочки облаштувати. А ще інформаційний привід, як на літній період прохіляє. 


Але як кажуть, якщо в голові нема то в аптеці не купиш. І поставили хлопці лавочки в обласному центрі. Ви ще під міськвиконкомом, біля бандуристів з десяток таких лавок шарніть – вони там файно пасувати будуть.  Ви Вишиванюка закличте най сяде на ту лавку він вам розкаже, що він про вас думає.


Хлопці ви як щось не знаєте чи не вмієте, то ви краще запитайте, або подивіться як люди роблять. Не розбазарюйте кошти територіальної громади на подібну єрунду. Ваша сила на «совок» дуже нарікає, але за «совка» якби такий позор  в колгоспі хтось поставив, то порядний голова колгоспу дав би по морді (у Михайла Васильовича запитайте…).


Спартанські умови це прекрасно, але це там на «сврбодівських»  зборах організовуйте, а в Станіславі будьте добрі трішки з людьми рахуйтеся, подивіться навколо себе, як люди живуть, в чому вбрані ходять, як спілкуються. Ви як ідете до роботи, панове народні обранці, то мешта треба напуцувати, сподні варто прасувати, сорочку таки вбрати свіжу, поголитисі, помити зуби і зачесати чуба…

 Ви на нашого литовського міського голову подивіться, він вам за вашу поведінку доплачувати повинен, ви ж йому рейтинг піднімаєте так, що той сам не сподівався. Саме головне, що йому нічого робити не потрібно, просто депутатів від «Свободи» по телевізору більше показувати і наступна каденція забезпечена.


 Благоустроєм іншого берега зайнялося одне друковане видання обласного центру і роботи проводилися ну майже синхронно.


Тут і бур’ян вибраний, і брендова клумба висаджена, і лавочки ковані стоять, ну що тут скажеш, одразу видно , що люди думають перед тим як щось робити. І головне жодного слова про вартість робіт, зробили і зробили. А то вийшло так як у столиці на правому березі все для «білих», а на лівому для «чорних»…Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.