"Ситий тил" пані Тимошенко на Прикарпатті

9 августа 2011, 20:14
журналіст - блогер
0
723

Те, що 8 серпня в обідню пору можна було спостерігати перед будівлею Івано-Франківської ОДА язик не повертається назвати народною акцією протесту проти політичної диктатури, узурпації влади і т.п., а головне – проти арешту Юлії Тимошенко.

Правильніше було б охарактеризувати це дійство як погано підготовлене короткотермінове (бо ж обідня перерва) збіговисько нечисельних місцевих партфункціонерів, яким потрібно було прозвітувати перед своїми київськими босами про факт проведення акції і її «широку» підтримку громадськістю краю.

От і зібралися. Щоправда трохи здивувала особистість головного оратора від обласної так званої «ОПОЗИЦІЇ». Ним виявився рідко публічний 1-й заступник голови Івано-Франківської облради та за сумісництвом заступник голови Івано-Франківської обласної «Батьківщини» Василь Гладій. Дожилися «бютівці»...

 Зрозуміло, що єдиний нардеп від БЮТу у столиці, як завжди, самовіддано захищає Юлію Володимирівну і «державні» інтереси. Але куди подівся інший палкий захисник «справедливості», птаха-говорун, готовий прокоментувати будь-що, – Ю.Романюк?.. Невже теж махнув до столиці?.. Напевне, там зараз «тепліше», в сенсі вищого партійного підлабузництва і побудови політичного майбутнього.

А Василя Івановича Гладія залишили на господарці. Він не образився, бо чоловік відповідальний, поважний і розважливий. Треба списати партійні кошти на місцеве віче – буде віче.

Проте чогось таки не вистачало...

Спочатку було подумав, що мікрофона, та ні, не в ньому справа, хоча і не завадив би. Не личить 1-му заму Сича (до речі, в цей час він разом з губернатором сидів на колегії ОДА) і Шлемка стояти з мегафоном перед «білою хатою» а-ля юний «свободівець» зразка 2009-2010 років.

Не вистачило головного – бажання. Напевне, зручно Василю Івановичу в його теперішньому кріслі, м’яко і комфортно. Навіщо зайві рухи, тим більше, якщо можна послухати Михайла Васильовича і провести все для галочки, щоб були і віці цілі і вовки ситі?..


Не факт, що із майбутньої «Батьківщини» ще щось більше можна буде вичавити, ніж посада 1-го зама в облраді. Синиця в руках завжди є кращим варіантом, та й мости палити не обов’язково... І головного обласного Господарника краще не чіпати, а то можна й хвоста собі підсмалити...

Тому Василь Іванович не особливо «рвав свитину» і організацією дійства не дуже переймався. Якби не інші політичні сили, то зграйці «білосердечних», взагалі було б сутужно...

Цікаво, що про все це думає партійне керівництво «Батьківщини», і яку «картинку» показали там?.. Соромно, хлопці!.. А «осінь» вже не за горами...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.