ТІЛЬКИ ГРОМАДА - ВЕЛИКИЙ ЧОЛОВІК

17 сентября 2011, 16:52
Інженер-гідротехнік
0
749

СТАТИ БОГАТИМ - ТРЕБА КРАСТИ....КОЛЯДУВАТИ .... МОРАЛІ В ПОЛІТИЦІ НЕМА... ПАРТІЙНІ СТІЙЛА ... РОЗБЕЩЕНІ ЧИНОВНИКИ...ЗЕМЛЯ НЕОБІТОВАНА .


     Років 50 тому в кінотеатрах  демонстрували двосерійний індійський фільм «Бродяга», в якому головну роль зіграв знаменитий Радж Капур. Залишилося в пам’яті , як герой фільму, ще підлітком, з довірою і захопленням запитував наставника, бандита Джагу, як стати богатим і заможним . І почув відповідь: «Це дуже просто - треба красти, грабувати й убивати »… Які жахливі слова !  Та коли сьогодні згадую й аналізую прожите, придивляюсь до сучасного олігархічного і чиновничого бомонду в районі, області, країні, в «братньому» зарубіжжі , то ставлення інше . Які пророчі слова ! 

     А це ж тільки нас вони обманюють, грабують, обкрадають, убивають . Це ж тільки ми захоплюємося талантом кінорежисера Говорухіна – наївно віримо словам Жеглова, що злодій повинен сидіти в тюрмі, та сподіваємося на снайперські здібності «ворошиловського стрільця». Даремно ! І як би вони не зачаровувались правдивими рядками класичної поеми «Сон», та ще й у виконанні Паламаренка, згоджуючись в антракті з грайливими висловами дорогокоштовних супутниць про жахливість життя-буття за царя – колядують вони в службових кабінетах, тренуються стріляти в Голованіському лісі, а розважаються в «Артеку».

     Та наставник і пророк Тарас Шевченко вчить нас «миром, громадою обух сталить …і заходиться вже будить!»  Миром, громадою! Не партією!  Громада людей об’єднує, партія (політична)  розколює . У партії, зазвичай, ідуть (мої багаторічні спостереження) люди корисливі, амбітні , злі, а таких серед нас – один з десяти, не більше. Групуються з метою захопити владу популізмом, брехнею, підкупом, іншими мерзенними і силовими методами. Ще Ленін стверджував, що «моралі в політиці немає, є тільки доцільність». І чим людина зухваліша й аморальніша, тим частіше міняє партійне пристанище, поки всі не згрупуються  в одне корумповане стійло. Дуже влучно і дотепно відзначив поважний російський чиновник, що яку б партію не створювали – в підсумку виходить КПРС. Наслідки дій такої партії пророче передбачив Тарас Григорович , у чому  всі переконалися :

    Настане суд, заговорять / І Дніпро і гори ! / І потече сторіками /  Кров у синє море...дітей ваших. / І не буде кому помагати. / Одцурається брат брата / І дитини мати ./ І дим хмарами заступить / Сонце перед вами. / І навіки проклянетесь / Своїми синами ! 

      Тож тільки МИРОМ , ГРОМАДОЮ зможемо приборкати розбещених безвідповідальністю  чиновників усіх гілок влади і їхніх помічників – рейдерів різних мастей!  Бо партійні мойсеї  перетворюють Україну тільки в землю не обітовану .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.