Про громадянство в Україні замовлю я слово.

7 октября 2011, 10:06
физик, социолог
0
1152

Про Затулінскі ініціативи

.
.
-----------------------
Ярослав Кендзер: "Инициатива депутата Госдумы Константина Затулина, предлагающего разрешить соотечественникам на Украине получать российские паспорта без отказа от украинского гражданства – угроза безопасности и целостности Украины. Это – намерения империи расколоть Украину. И мы должны пресечь эти намерения"
-------------------------------------------

Звичайно, Затулін знаходиться на Росії, але Конституція України є у відкритому доступі і він міг би в ній прочитати наступне: "Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство". Якщо ж йому не зрозуміла ця вимога конституції, то міг би звернутися за роз'ясненнями до фахівців, аби не говорити дурниць. За цією вимогою Конституції будь-який громадянин України втрачає її громадянство одночасно з набуттям громадянства будь-якої іншої держави. Отже, Затулін здатен домогтись того, щоб руським дозволили отримувати російські паспорти і російське громадянство, але поза його можливостями забезпечити цим росіянам збереження громадянства України.

Краще знати "матеріальну частину" слід і депутату ВР Я. Кендзеру, аби не здіймати бурю у склянці води.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Россия
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.