So come on baby, entertain me

21 октября 2011, 06:52
коммерческий работник
0
445

Нова країна - нові розваги


Нові часи потребують нових героїв... і нових шоу, розваг.

Тренди в цій галузі можна легко прослідкувати, клацнувши пульт ТіВі-новин або їх інтернет-родичів. Основний мейнс-стрім нинішнього моменту - це тюремні реаліті-шоу. Саджають всіх: політиків, бізнесменів, опозиціонерів, найманих вбивць (хоча останніх більш люблять розстрілювати на місці, влаштувавши попередньо таку собі гру в "Зарницю" або пейнтбол), почитачів яєшні, приготовленої на відкритому повітрі, та фетишистів, які вирізають на пам"ять собі стрічки з прізвищами селебритіз. Це таке собі логічне продовження концепції "Танцюють всі", але в трактуванні людей з певними (скажімо м"яко) поглядами на життя.  

Що ж, нині 21-ше сторіччя, і терор має бути більш витонченим і розважальним :) Нумо, вмикаймо і насолоджуємося новими шоу в п"ятничний вечір! ;)

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.