Європарламентарі хочуть надіслати Україні чіткий сигнал

26 октября 2011, 14:32
громадський діяч, еколог
0
585

вони не жартують

Ребека Хармс, співголова фракції Зелених в Європарламенті розповіла, що за допомогою резолюції європарламентарі хочуть надіслати Україні чіткий сигнал, що вони не жартують. Зелений депутат зауважила, що у документі чітко записано: якщо в Україні не буде "стабільних демократичних відносин": незалежної судової системи, зокрема скасування "вибіркового правосуддя", як у випадку Тимошенко, а також свободи преси, то Угода про асоціацію з Україною ратифікована не буде і, відповідно, не почне діяти.


Павло Хазан, заступник голови Партії Зелених України, зазначив, що підтримує ініціативу зелених Європейських колег. "Фракція зелених в Європейському Парламенті займала і займає принципову позицію щодо України. Зелені у Європарламенті неодноразово заявляли, що будуть підтримувати договір про асоціацію за умови гарантій демократичного прогресу та дотримання верховенства права в Україні. Але замість розуміння та правильних висновків щодо налагодження відносин з Європейським Союзом,  президент Янукович зустрічається з одним із найжорстокіших диктаторів сьогодення Фіделем Кастро, а прем'єр-міністр Азаров підписує взагалі незрозумілий договір з Росією", - сказав Павло Хазан.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Хармс,Хазан,Harms
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.