Питаннячко до панів Бойка, Страшного і Пророка

15 ноября 2011, 08:40
коммерческий работник
0
921

якщо не заперечуєте


Пропоную відразу по-простому, по-нашому.

Хлопці, от дивлюся я на Вас і в мене з"являється питання. Дуже прошу вдовільнити мою спрагу пізнання відповіді на це питання ))

От Ви кажете, що вам "пофік" до відбувається в українському політичному соціумі. Зрозуміло. Тут питань немає. Але що робить людина, якій пофік щось? Вона про це розповсюджується, вона присвячує цьому багато коментів, окремі блоги? Наприклад я, мені пофік ну що там... не знаю... ну, наприклад, яка партія переможе в перуанському парламенті на наступних виборах, яку модель випустить Дукатті, бо я не цікавлюся мотиками, скільки випив вчора слюсар Іванчук і т.п. Ну хіба я ще раз десь про це напишу, хіба я буду присвячувати блоги тому, що мене не цікавить, тому, що мені пофік? (не дивіться на цей блог - це виключення ))) )

В чому ж причина того, що ви постійно виступаєте з меседжем "мені пофік хто там і що там буде в політиці"?

Ви хочете когось в чомусь переконати?

Або маєте певні сумніви і хочете, щоб інші блогери вас в чомусь переконали, привели вам якісь аргументи, яких вам не вистачає?

Давайте поговоримо про це! ;)

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.