Необхідність дії чи очікування покращеннь?

18 ноября 2011, 22:27
Студент
0
640
Необхідність дії чи очікування покращеннь?

Стосується усіх - що далі?

Де ми опинилися? Правова держава чи невеличке князівство, плацдарм для влади незначної частки народу? На сьогоднішній день в нашій країні існують такі принципи роботи народних обранців, за якими обнародується лише та інформація, яка згодом стає у нагоді тим самим "народним обранцям". Ті закони, які ухвалюються на сьогоднішній день, діють для їхнього самозбагачення, а за українців не йде і мови. Саме зараз, саме у цей видатний для нашої держави момент вирішується доля української нації - коли опозиційні діячі сидять за гратами, коли українська мова змушена терпіти зневагу на тій землі, де її коріння, коли справжній патріот порівнюється з нацистом, а члени тієї п"ятої колони прирівнюються до "патріотів". І наразі важливо задуматися, який шлях потрібен Україні - зневажливо котитися у безперспективне минуле, де громадянин залишиться робочою силою та сучасним відтворенням холопа, чи ж з гордістю зводити голову з почуттям власної гідності, ламаючи ті штучно створені стереотипи.

Необхідність дії чи очікування покращеннь? Кожен повинен зробити свій вибір. Творити чи нищити, адже люба дія стосується цілого великого українського народу, безвинятково.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.