Нечувана щедрість від влади

7 декабря 2011, 07:12
Адвокат
0
531

"Все для вас, лишь бы вы улыбались"

"Ефремов: Депутаты ПР готовы отказаться от бесплатного проезда в метро и трамваях". (http://censor.net.ua/news/190341/efremov_deputaty_pr_gotovy_otkazatsya_ot_besplatnogo_proezda_v_metro_i_tramvayah).

            Так і бачу іронічне запитання в очах мільйонів виборців: "Як? Як же ви будете здійснювати свої повноваження без права на пільговий проїзд в... трамваях та метро?

            Насправді, це дійсно було б дуже смішно, якби не було так сумно.

            Виникає запитання, за кого нас мають? За бездумних, безправних, без самостійного мислення істот з "правом голосу"? Невже вони думають, що люди не розуміють, що жоден з них не користується громадським транспортом.

            Але якщо вже розпочато такий аукціон нечуваної щедрості, то не зупиняйтеся на досягнутому. Ще можна відмовитися від права на депутатську пенсію; нарешті можна відмовитися від недоторканості; а ще можна відмовитися від парашута, стрибаючи з літака; можна відмовитися від вакцинації їдучи на сафарі до Африки; можна відмовитися від каное, перепливаючи якусь притоку Амазонки з піраньями і т.д. Ще є до чого прагнути, є над чим працювати. Кінець-кінцем, можна просто відмовитися від мандата. Виборці це оцінять!

           

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.