Вишневе.Вибори.

11 декабря 2011, 23:10
http://cossackland.org.ua/
0
584

Під час відеофіксації вкидання бюлетенів у виборчу урну міліція затримала і доставила у відділок кандидата на посаду міського голови Вадима Курбатова з метою відібрати і знищити зафіксоване відео...


ВО "Свобода" заявляє про значні порушення на позачергових виборах міського голови міста Вишневе Київської області.


Як повідомляє прес-служба ВО "Свобода", на виборах зафіксовано вкидання бюлетенів, голосування одних і тих саме осіб на кількох дільницях, недопущення на дільниці спостерігачів від опозиційного кандидата, присутність офіційної агітації Партії регіонів, відсутність виборців у списках.

Під час відеофіксації вкидання бюлетенів у виборчу урну міліція затримала і доставила у відділок кандидата на посаду міського голови від ВО "Свобода" Вадима Курбатова з метою відібрати і знищити зафіксоване відео.

Комітет опору диктатурі Києво-Святошинського району Київщини закликає вийти в понеділок о 12:00 на мітинг проти масових фальсифікацій на виборах мера міста, який відбудеться біля ТВК Вишневого.

Раніше "Свобода" також заявляла про застосування адмінресурсу перед виборами міського голови Вишневого.

Джерело       http://kiev.pravda.com.ua/news/4ee4ec5058957/

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.