Так буде, поки в Україні не запанує розум

13 декабря 2011, 22:15
Інженер-гідротехнік
0
579

Я проаналізував, що найактивніше президентові Ющенку теж протистояли комуністи і євреї.

                                   

     "Село на нашій Україні неначе писанка…Садок вишневий коло хати, хрущі над вишнями гудуть, плугатарі з плугами йдуть… Поклала мати коло хати маленьких діточок своїх…Затихло все, тільки дівчата та соловейко не затих» - це рядки із віршів Тараса Шевченка.

      Проведення  земельної реформи по силі  політичним  діячам-інтелектуалам, з державною культурою мислення, патріотам рідної землі, які в першу чергу думають і про село, оспіване Великим Кобзарем. За останні 106 років таких у владі  було троє,- це  П.А.Столипін, П.Ю.Шелест, В.А.Ющенко.  Вони розуміли, що земельна реформа – це всебічне реформування села, відродження селянина-трудівника (хуторянина-фермера), а не спосіб наживи мафіозних, провладних шулерів, розбагатівших  сумнівними і кримінальними діяннями. Всього за 5 років П.А.Столипін, за згодою царя і за розуміння  суті реформи селянами-трудівниками (особливо українцями), зробив те, що нікому не вдалось ні  до, ні після його. В 1911 році життя Столипіна обірвалось у Київському оперному театрі від руки провокатора-єврея Багрова. Тупа, жахливо-руйнівна колісниця і сьогодні котиться українським селом.

       Проблеми села розумів П.Ю.Шелест, та в умовах комуністичного свавілля не міг щось змінити.  Прем’єра Ющенка з’їли олігархи і комуністи, коли 26.04.2001 р. у Верховній Раді сплелися в єдиному оргазмі. Вже, як Президента,  його кучно топтали на протязі 5 років комуністичні перевертні, бувші співробітники ФСБ, рекетири і популісти-спритники, які чіпляли на себе померанчеві стрічки, щоб примножити статки, награбовані за часів «ротозейства» Кравчука і фарисейства Кучми.
      «Тільки інтелект є запорукою прогресу . Неуки при владі - це шлях до загибелі будь –якої моделі: державної, виробничої, комерційної, партійно – політичної » - писав ще за  радянських часів видатний український мислитель, правозахисник, Герой України, лауреат Шевченківської премії Микола Данилович Руденко (1920-2004). Він тоді, мабуть, не думав, що до влади, «обраної народом», по закритим партійним спискам потраплять колишні стукачі і рецидивісти, легалізовані злодії і спекулянти. 
 

       З історії знаємо, що найзапекліше з реформами Столипіна боролися євреї-більшовики і комуністи. "Реформування" села цими «захисниками світового пролетаріату», непридатними до нормальної людської праці, проводились так:  "Тих, хто їм не подобався, молодчики з продзагонів розстрілювали на місці.  Селянин, який приховував півпуда борошна для своїх дітей, вже був гад, контра!  Його ставили спиною до тину й убивали на очах у дітей» ( Микола Руденко). 

       Я проаналізував, що найактивніше президентові Ющенку теж протистояли комуністи і євреї, яких у владних структурах (непропорційно) зашкалює. Були й такі, що  його любов до пасіки і турботу за село так перекручували словоблуддям, що святі  в народі слова - «пасічник» і «хуторянин» асоціювалися, як образливі і непристойні. Особливо Президента зневажали і непристойно ображали на телешоу, в ЗМІ  рупори БЮТ і ПР -  соціалістичний письменник, екс-співробітник КДБ з 1972 р. Яворівський («Тридоля»), та недалекий і цинічний Шуфрич - вірні шавки мафіозних лідерів.   Як би вони пінились, якби Віктор Андрійович кілька разів на день  красувався переодяганням, брехав і лукавив на кожному кроці, хоч би одним словом підтримав антиукраїнську газову змову Тимошенко-Путіна, чи щодня "плавав" у басейні по 5 км., стрибав по пеньках, охотився на приречених звірів, вимовляв ідіотизми з навушником у вусі? 

      Сьогоднішня влада ще й не лігитимна,  вона не має права керувати державою, тим паче, проводити під себе земельну реформу в «житниці Європи»… Проте, реформування села, ой, як  потрібне! Якщо вже приймати земельну  реформу, то тільки  конституційною  більшістю обраного народом Парламенту,  з подальшою підтримкою на всекукраїнському референдумі.   Обраного народом ! Нинішній же парламент - партійно-олігархічний, наступний теж буде такий, бо по антинародному виборчому закону (366 партійних  карток висвітились на табло) чесна людина, та  ще й  інтелектуал, до нього не потрапить.    

        Замкнене коло !...  «Так  буде, доки в бідних державах не запанує розум. І треба сказати: це найперше стосується України» - цьому  пророчому висновку  Миколи Руденка  вже десятиріччя   А цьому народному прислів’ю – «А віз і нині там» -- сторіччя .

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.