Про йоб...го карася

13 января 2012, 12:38
Оператор механічних гноєрозкидачів
0
575

Сайт "Чємпіон" дав приємну новину.

Рибка cпійманий на допінгу

Воротар донецького "Шахтаря" Олександр Рибка cпійманий на допінгу.Як повідомляють джерела "Чемпіона", Рибка приймав препарат для похудіння, що містить заборонені речовини.Наразі санкції, що будуть застосовані до Олександра, невідомі, але "Шахтар" вже повернув у команду з оренди в "Іллічівці" Богдана Шуста.

Його допінг-проба, зроблена УЄФА, дала позитивний результат.

Да, шось не везе кротам з кіперами, всі починають яскраво, а потім відсмоктують... що Лаштувка, що Плєтікоса, що Вірт. 
Браво, браво, Саша... Це тобі за факи в бік киян, паскудник. Якщо не помиляюсь, Сергій Нагорняк, спіймавшись на вживанні допінгу, отримав дворічну дискваліфікацію. Символ "Спартака" Єгорка Тітов отримав рік поза футболом. А цьому йобаному карасю я б дав довічну дискваліфікацію :)
Ну і, звичайно, ще б весь склад кротівської команди перевірив на вміст у крові заборонених речови. Особливо Срну, бо бігає як наскипидарений. І Луческу теж, бо якийсь нервовий дуже :)
Всім щастя і здоров’я, ага :)
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.