Чудові часи

19 января 2012, 08:09
коммерческий работник
0
643

смакуймо


Я Вам скажу, що у більшості процесів можна знайти позитив. Навіть в тих соціально-економічних і політико-правових трендах, які ми спостерігаємо з вікон наших квартир, будинків, офісів, автівок чи громадського транспорту, можна знайти щось гарнюське-цікавуське! ) 
Наприклад?.. Наприклад, якщо ти від завтра нічого доброго не очікуєш день, другий, третій, то на четвертий тобі стає пофік і ти розслаблюєшся, заглиблюєшся у мальовничий світ себе коханого, налагоджуєш щільні стосуночки із нірваною ну і т.д.  Головний меседж: немає завтра - це погано, але не дуже, тому що є сьогодні. І ми здатні зробити "сьогодні" чудово-неповторним. Хтось може поринути в океан споживання і купувати речі, яких ніколи собі не дозволяв, акумулюючи кредити з двох-тризначними цифрами в строчці "процент за кредит" (є ще йолопи, які щось дають в кредит). Хтось може присвятити себе сьогодні геть новим враженням: спробувати нарешті стрибнути з балкону свого будинку з хенд-мейд парашутом, нарешті зібрати в своєму ліжку представниць різних рас і сповідань одночасно чи пробігти українсько-придністровський кордон туди і назад, ухиляючись від потоків брудної лайки прикордонників і митників. А хтось нарешті знайде спокій в собі, бо збагне, що за межами себе його немає...

Отож вітаю Вас! І пам"ятайте: не буває поганих часів, бувають просто часи! ;)
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.