Влада боїться іноземних медиків, що мали б обстежити Ю.Тимошенко

9 февраля 2012, 12:22
Юрист, Правовед
0
426
Влада боїться іноземних медиків, що мали б обстежити Ю.Тимошенко

Чому влада будує перепони, ставить все нові і нові вимоги до іноземних медиків? Що вони хочуть приховати? Те, що постійно брехали?

З усіх сторін розглядав причини цього явища, і так і сяк його крутив. Щоб зрозуміти, чому ж наша влада так вперто не допускає до Тимошенко незалежних врачів в т.ч. і іноземних.

Чомусь, Тимошенко і її адвокати вважають, що незалежні врачі це ті, що працюють поза системою Міністерства охорони здоровя. Як сказали б росіяни «бред собачий, або «чушь такая же».

 В Україні нічого, нікого,  апріорі не було, немає і ще довго не буде незалежного.

У нас не має незалежного суді, незалежного прокурора, незалежного обмундсмена, незалежного врача, незалежного санітара. Всі залежать, а тому вітчизняні медики будь якої небезпеки у встановленні дійсного стану здоровя Тимошенко для влади не представляють. А «дуже розумні» відчують свою незалежність моментально, чи то втратою роботи в установі, яка не входить у систему МОЗ, чи у зарплатні, чи у відносинах з керівництвом, чи в побуті, та мало де, а відчують.

А, якщо продовжуватимуть бути «дуже розумними», то є інші засоби і методи, більш дієві. Це страх, страх зайти в підїзд, страх перейти дорогу, страх відправити дитину в школу, дитячий садочок тощо.

Інша справа іноземці. Приїдуть зі своєю незалежністю, зі своєю апаратурою, своїми методиками обстеження, зі своєю честю і гідністю, зі своїх, знаменитих на весь світ клінік.

Тут треба думати, дуже думати, а то обстежать, дадуть висновки і що тоді робити? Що їм протиставити? Можна сказати, що їх методики обстеження неправильні, що апаратура не досконала, та це сміху буде на весь світ. Єдине, що лишається - це тягнути час, вимотувати нерви до нестями, може відмовляться їхати до Тимошенко, вимагати якісь документи, сертифікати і щоб вони обовязково відповідали українським правовим вимогам. І даремно, що ці вимоги ще залишилися від першої половини 20 сторіччя, в Україні вони діють.

Договорилися вже до того, що іноземні врачі мають підтвердити свої дипломи на відповідність українським нормам. І то не має значення, що Україна ніяк не може підтвердити свої дипломи спеціалістів за кордоном взагалі, а про дипломи медиків не має і мови. Настільки ми заскурузло відсталі.

За інформацією захисника Андрія Кожем'якіна, увійти до складу незалежної медкомісії погодилися 5 українських лікарів, а також іноземні фахівці – 2 з Німеччини, 3 - з Канади, і 3 – з Червоного Хреста.

Та владою України запущена саме  ця метода. Міністерство закордонних справ заявляє, що іноземні лікарі, які планують оглянути Юлію Тимошенко, не надали всіх потрібних документів, тому ще не почали роботу в Україні. Це те, про що я вище написав.

Тепер, за методою – координаційні наради, зустріччі в МЗС. МОЗ, Пенітенціонерної служби, в Генпрокуратурі, суді. Бо ж останнє слово за судею, тепер тимошенко рахується за судом і тільки суд дає, чи не дає дозвіл на обстеження. А він у нас незалежний. Зрозуміли?

А іноземні медичні світила не хай сидять на валізах, в аеропортах, бо ж "Українська сторона вкотре підтвердила свою готовність прийняти іноземних спеціалістів з тим, щоб спільна медична комісія змогла розпочати свою роботу у найкоротші терміни", - зазначає МЗС.

Та вони самі винуваті,  не вирішили низку технічних питань, зокрема, «через відсутність повного пакету належним чином оформлених документів». Ось так і не інакше. Ще не відомо, чи підійдуть документи, засвідчені іноземними нотаріусами, можливо треба буде

Що б були «засвідчені в передбаченому законодавством порядку".

А саме не приємне для української сторони, що ті хочуть привести з собою своє обладнання, а "переліку медичного обладнання та відповідних документів, які планується ввезти на територію України для проведення обстеження"  досі не подали.

Да, то велика біда, своє їм не підсунеш, а привезуть таке…, що хоч вішайся. То ж, обіцяні дати, то пусте. Як казала А. Герман,-«обіцяти одружитись, ще не не означає…».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.