«Пилите, Шура, пилите!»

14 февраля 2012, 09:28
Александр Трошин, Заместитель главы правления ГО "Новый Киев" маркетинг, политология
0
459

Ще один крок до встановлення повної диктатури - підминання під себе бюджетотворення країни. Що далі? - Заміна національного гімну на "Боже, Януковича бережи"?

Ми всі вже за два роки звикли до «шедеврів» нашого, так би мовити, «гаранта», але цього разу навіть досвідчені учасники і просто спостерігачі політичного процесу в Україні, мабуть, були немало здивовані новим кулінарним витвором на державній кухні, який нам днями видав Янукович.

Мова йде, не мало, не багато про те, аби щорічне послання президента зробити основою для розробки бюджету країни, починаючи вже з наступного року, що було закріплено в законопроекті № 9665 і передано на голосування в цілком незалежну законодавчу гілку нашої влади – Парламент.

Таким чином, зроблено ще одного і дуже вагомого кроку до зміни конституційного ладу України й перетворення її, навіть не поступове, а аж до брутальності швидке, на суто президентську республіку з фактично монархом Януковичем на чолі. Гадається, наступним доцільним кроком до встановлення повного контролю виключно Банкової над тим, що там вважають за «біомасу», є введення державної монополії на спирт і горілчані вироби, адже найкращий народ – пяний народ. Звичайно, від імені держави «рулити» національними «горілкопроводами» має призначена «сім’єю» надійна людина, а забрати під контроль декілька відомих на весь світ горілчаних брендів буде неважко, адже досвіду донецькому підприємництву не займати в цьому бізнес-аспекті.

Дивно, і чому так гірко у цей день - День закоханих?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.