Сто років влади Януковича і сто років правління ПР

22 февраля 2012, 12:14
Юрист, Правовед
0
408
Сто років влади Януковича і сто років правління ПР

Що їх чекає?

Рекомендую всім статтю Тараса Возняка «Сто років самотності Віктора Януковича» в «Українській правді» за 22.02.12 р.

Це стаття сьогодення, вона пояснює багато речей, які не завжди є на поверхні, але вони активно впливають на наше життя. Основний лейтмотив статті, це проблеми Януковича, проблеми «сім’ї», проблеми олігархічних угрупувань і можливі шляхи їхніх рухів у сьогоденній обстановці.

Возняк, зокрема пише, що «дистанціюючись від ПР, Янукович хотів піднятися "над партіями" – стати таким собі Кучмою-2. За Кучми було і НДП, і "За ЄдУ", і та ж ПРУ зразка 2002-2004 років. Але Кучма був над ними».

У Януковича зовсім інша ситуація, оскільки він є породженням ПР і над нею піднятися йому не можливо.

Автор задається питанням «невже він не є патроном Азарова чи Чечетова»?- і відповідає, що цих да, але він не є патроном Ахметова, Фірташа і навіть для Хорошковського. Бойко і Льовочкіна він називає  "котами, які ходять самі по собі" А це вони і є Партією регіонів.

Партію регіонів рано чи пізно чекає доля НДП, "За ЄдУ", "Нашої України".

Ось тепер Президент Віктор Янукович обурений бездіяльністю деяких чиновників, відповідальних за економічні реформи в регіонах.

"Деякі чекають, поки півень прокукарікає. Або клюне в одне місце", – обурився він. Примінення тут жаргону злочинців, можливо і доречне і найбільш  прийнятне для категорії тих людей, яким він погрожував. Вони добре знають, коли ЗеКа кукурікає і про що сам повідомляє своїм кукуріканням.

Він мав на увазі ситуації с перинатальним центром, який він відкрив рік тому, а там ще й кіт не валявся.

Друга ситуація стосується будівництва одеського водовідводу, на який було потрачено 600 млн. грн., а там ще і проект треба переробляти. Але це він чомусь назвав тільки «помилкою».

"Я чекаю від вас відповідального відношення до використання державних коштів. Майже 600 мільйонів вбухали в цей проект, без розуму, без голови. Зараз додаткові кошти потрібні для того, щоб виправити помилку. Ми це зробимо, виправимо, але повторення цього більше не буде", - сказав Янукович. Звідки така поблажливість? Тимошенко спокушалась на 405 млн. грн. Тільки спокушалась, а тут вже «вбухали».

Ось що пише з ьцього приводу на своєму сайті народний депутат Анатолій Гриценко.

«Янукович возмущен? Ай-ай-ай! В одеську каналізацію "вбухали" 600 мільйонів? Хто осмілився потривожити гаранта у теплій ванні? Раніше він не чув про цей прожект? Хтось у те вірить?

Не мені, а йому, Януковичу, підпорядковані "очі" і "вуха" силовиків, прокурорів, контролерів, губернаторів, міністрів. Чи вже ні, вийшли з-під контролю?

Двічі за останні три місяці я був в Одесі, і обидва рази запрошували в прямий ефір каналу "100 процентов", де активісти громадських організацій Одещини криком кричали про фінансову обородку депутатів-регіоналів і про тяжкі наслідки для екосистеми Чорного моря в разі її реалізації. Чиновники і прокурори теж сиділи в студії...»

Гриценко пише, що  неодноразово надсилав депутатські звернення прем'єру Азарову, генеральному прокурору Пшонці, керівнику Головної фінансової інспекції Андреєву  - аби перевірили ефективність використання бюджетних коштів, та у відповідь отримував відписки.

Дійсно, «що ж так збурило Януковича? Хтось із конкурентів, які виборюють контроль над Одесою, "стуканув" на Банкову? Не донесли, або не туди занесли? Якщо так, тоді точно вигребуть...»,- резюмує автор.

Як на мене, Янукович вважає, що він вже, як здійснив власну вертикаль, то сам керує Україною. Хай би не був таким наївним.

І на сам кінець закінчу тим, чим свою статтю закінчив Т.Возняк. «Його дії чи дії, які йому нав’язує його зрадливе, як у кожного правителя, оточення, – ірраціональні. Невже не розуміє, що його заганяють, як на полюванні, у все вужчий коридор, з якого немає виходу. Взагалі немає».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.