Комітет позитивно оцінює призначення Андрія Стасевського на посаду Голови Націон

23 февраля 2012, 08:01
Голова підкомітету з питань контролю та законодавчого забезпечення регулювання ринків фінансових послуг
0
902

Позиція Комітету

Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики позитивно оцінює призначення Андрія Стасевського на посаду голови Національної комісії державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Як відомо, 17 лютого 2012 року, Президент України Віктор Янукович своїм Указом призначив Стасевського Андрія Леонідовича Головою Національної комісії державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Андрій Стасевський має великий досвід управлінської діяльності на серьозних державних посадах і в поєднанні з такими фахівцями, як Андрій Литвин та Віктор Берлін, Національна комісія зможе більш ефективно та системно вирішувати актуальні питання спільно з представниками ринку фінансових послуг.

В Комітеті сподіваються на продовження ефективної та тісної співпраці з Національною комісією державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг в питаннях покращення законодавства.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Пінчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.