Про історичні анохронізми

2 марта 2012, 16:45
физик, социолог
0
462
Про історичні анохронізми

із діалогів

Андрей Сидоренко       


Ликвидировать президента, должность

Фатально не везет нам, украинцам на гетманов, королей, атаманов ... А теперь - на президентов. (укр) ...

Очевидно, життєво необхідно покінчити з історичною хворобою взаємопоборного гетьманства, і повернутись до ментально-українського колективного способу прийняття рішень – толока, Віче, Рада.

Саме колективний політичний консенсус у радах усіх рівнів повинен визначати наше життя.

А не самозакохані гетьмани, королі, отамани, президенти...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олександр Миколайович
Виходжу де-що з інших факторів суспільного розвитку, але приходжу до тих самих висновків: "Саме колективний політичний консенсус у радах усіх рівнів повинен визначати наше життя. А не самозакохані гетьмани, королі, отамани, президенти...".

Виходжу з того, що президентство є проявом звички, яка вкорінилася за часів князів, королів, гетьманів, отаманів. З тих пір світ в економічному відношенні докорінно змінився, а ми все тягнемо з собою спосіб правління, який давно вже віджив свій вік, і тому може буди лише перепоною прогресивному розвитку. Тож, залишимо на смітнику історії президентство без щонайменшого жалю!

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: ВИБОРИ 2012
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.