ЛИС МИКИТА

4 марта 2012, 13:22
кожний кого "почули"...
0
5
ЛИС МИКИТА

як наслідки -"маємо те що маємо"

вчора дивився інтерв"ю  Л.М. КРАВЧУКА  5 -ому каналу (президент у нас такий був ."перший", в дев"яностих роках після комуни.
так він сказав, що розумна людина повинна бути хитрою.от чому мене це зачепило . виявляється ми так багато досягли за двадцять років, тому що у нас "розумне"(для  себе)керівництво було хитре.. тобто вони досягли, а ми   із вами ще тільки на підході.ми ще не до кінця свою хитрість проявили або ми мабуть усі такі дурні, що маємо таких моральних авторитетів?  а може ми просто чесні люди, яких постійно ці хитруни мають за лайно вважаючи себе шахматистами "від бога". але вони ніколи цього на людях не скажуть -вони ж хитрі...в приватній розмові не на камеру вони тобі скажуть, а от привселюдно  та прозоро нізащо....
             так от! що б він чи вони  не говорили,  я вважаю що із своїм народом треба бути чесним так як  В.ГАВЕЛ  чи Т. РУЗВЕЛЬТ .не треба на своєму народі робити політику,  роби політику для свого народу . якщо ти вже такий хитрий,то хитруй із тими ,хто такий самий, як ти. той хто хитрує проти тебе і є твоїм об"єктом для випробувань тебе та твого інтелекту .хитруй з ПУТІНИМ ,хитруй з ОБАМОЮ,хитруй з МЕРКЕЛЬ,спробуй?
а з своїм народом нема чого хитрувати  ,бо він як дитина все сприймає за чисту монету (окрім хитрунів-олігархів та їх сраколизів-і то це мабуть не народ, а збіговичсько).
тому я зробив для себе простий висновок, що з своїм народом треба бути чесним,а хитрувати "мудрий" пане їдь за кордон.  там хитруй собі скільки тобі влізе на користь своєї батьківщини..якщо з тобою теж хитрують..
.і будь чесним завжди із тим, хто чесний із тобою де б це не було....
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.