Краса і врода по українськи

7 марта 2012, 19:16
http://cossackland.org.ua/
0
1185
Краса і врода по українськи

07.03.2012.

Шалено люблю все це-неперервний зв"язок поколіннь,досконало відточену пилом віків мову,культуру,звичаї,мораль.Навіть за ці 20 років, за які просто не витлумлювали з нас український дух ,багато що відродилось,розцвіло:

 Для жінок: http://www.youtube.com/watch?v=hwj8ReY42cg                                                                                              (Мирослав Скорик - Мелодія.)Дякую за посилання посестрі з далекої країни.)

Для чоловіків: http://www.youtube.com/watch?v=rXRWo-lVdec&feature=share

Горе буде нам, якщо сьогодні в нашому народі згасне цей ідеалізм, і якщо цінність особистості людини буде  й далі вимірюватися за кількістю життєвих благ, які він зміг для себе увірвати. Народ, у якого справи йдуть саме так, і сам недорогого стоїть, і благополуччя його може виявитися досить недовговічним! 

За гроші можна купити ліжко, але не сон.
Книгу, але не розум.
Секс, але не любов.
Звязки, але не друзів.
Ікону, але не віру.
Місце на цвинтарі, але не на небі.

  Українському народу слід знову і знову повертатись до твердого усвідомлення деяких непорушних істин: не можна дозволити знову пересварити нас один з одним; не можна дозволити зовнішнім ворогам дробити нашу внутрішню єдність; не можна кидати один одного в біді. Ми повинні триматися разом, навіть якщо часом здається, що вірніше рятуватися самотужки. Майбутнє приховано від нас, але досвід минулих століть служить нам постійним нагадуванням - надія на відродження залишається з нами до тих пір, поки єдина нація остаточно не розчинилась в строкатому населенні, що роздирається протиріччями.

Збереження народу, цього безцінного дару минулого сьогоденню, - запорука того, що ми обов'язково знайдемо дорогу в майбутнє! 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.