Неврологічна реабілітація

15 марта 2012, 10:47
Владелец страницы
Голова Правління Медичної мережі "Добробут"
0
568

Нещодавно разом з колегами мені вдалося відвідати кілька країн в напрямку неврологічної реабілітації та познайомитися із провідними фахівцями Німеччини та Австрії.

Нещодавно разом з колегами мені вдалося відвідати кілька країн в  напрямку неврологічної реабілітації та познайомитися із провідними фахівцями Німеччини та Австрії.

Звичайно, всі ми були приємно вражені побудовою реабілітаційних центрів закордоном. Нам вдалося досягнути домовленостей з цими клініками по співпраці з нашою мережею, і думаю, це дозволить нам впроваджувати нові, цікаві проекти в напрямку неврологічної реабілітації тут, в Україні.

Ми зможемо відправляти наших пацієнтів на лікування закордон в такі центри, адже там дуже багато клінік приймають саме російськомовних клієнтів. А також ми плануємо організовувати стажування наших фахівців в цих клініках, що дозволить нам перейняти досвід провідних фахівців в області неврологічної реабілітації.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: медицина,здоровье
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.