Ми чекаємо на Євро-2012

30 марта 2012, 06:31
політолог
0
1421
Ми чекаємо на Євро-2012

Або "совок" в "Борисполі" forever!

Вчора був у "Борисполі", у нашому МІЖНАРОДНОМУ аеропорті. І в око впала ідилічна картина: в терміналі "В",  в зоні очікування прибулих пасажирів скупчилося два-три десятки зустрічаючих, поруч знаходяться  дві обдерті колони - раптом виходить робітниця і починає інтенсивно "шкурити" шпаклівку на них. В усі боки летить пилюка. Робітницю змінює її колега, яка починає фарбувати ці колони...

А в цей час на вихід прямують пасажири рейсів з Відня, Пекіна, Стамбула, Москви, Пітера...

Сумніваюсь, що в когось з них сформується позитивне перше враження про Україну при погляді на цих ударниць.  Не думаю також, що ковток пилюки  чи запах фарби є показником європейського рівня сервісу, на який , імовірно, претендують "повітряні ворота" країни.

Зрозуміло, що роботи по благоустрою проводити необхідно, але ж  можна якось відгородити від публіки всю цю "красу" або ж виконувати їх не в розпал дня, коли одночасно прибуває десяток міжнародних рейсів. В противному випадку "Бориспіль"  і надалі асоціюватиметься з"сараєм" чи совковим "автовокзалом".

Керівникам підприємства слід , нарешті, переосмислити своє ставлення до пасажирів, особливо напередодні Євро-2012.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.