Міська електричка: за 50 хвилин? Навколо Києва?

9 апреля 2012, 07:26
Адвокат
0
709

Реалії

     У черговий раз проїжджаючи повз борди з рекламою: "Міська електричка. Навколо Києва за 50 хвилин" вже вкотре замислююсь: "Невже нам так легко навішати на вуха "макаронні вироби"? Ну робите Ви якісь передвиборчі подачки електорату, ну так зробіть їх хоч наближеними до реалій, щоб їх невідповідність не була такою очевидною.

         Читав на різних інтернет-ресурсах (зокрема ось тут http://kiev.pravda.com.ua/news/4e8c082810814/), що ті, хто мали нагоду пролетіти міською електричкою навколо Києва за 50 хвилин, насолоджувалися краєвидами далеко не самих розвинутих районів столиці майже по півтори години. Ну що це? Знову PR?

         Але розрекламована занижена швидкість завжди може бути виправдана технічними умовами, непередбачуваними зупинками тощо, але як виправдати інше.

         За словами борду електричка їде "навколо Києва". Виникає запитання, чи то влада не знає де межі Києва, чи то може все, що не входить до Схеми руху електрички вже не Київ? Я не знаю, але одне я розумію напевне, що згідно Схеми руху міської електрички (подивитись можна тут: http://kmv.gov.ua/divinfo.asp?Id=232990), яка їде НАВКОЛО КИЄВА, в межу міста з 4 жовтня 2011 року вже не входять Борщагівка, Святошин, Академмістечко, Теремки, Оболонь, Виноградар, Позняки, Лісовий масив та Троєщина.

         Ну, з Троєщиною тут взагалі окрема розмова. Чомусь на схемі руху міської електрички Троєщина у нас знаходиться взагалі на Райдужному. Сам мешкаю на Троєщині, але не знав, що ми вже переїхали.

 

         Мабуть, варто було б переназвати рекламу електрички дещо по іншому: "Навколо ПівКиєва за півтори години". Не подобається, зате правда.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.