Розумний підхід

10 апреля 2012, 20:56
Владелец страницы
0
787
Розумний підхід

Скажи, навіщо людству розум, щоб так цей світ занапастить? Ліна Костенко

Скажи, навіщо людству розум,

                                                                                                            щоб так цей світ занапастить? 

                        Ліна Костенко

Нажаль, ми – українці нерозумно й неефективно використовуємо свої ресурси. Україна одна з самих енергетично неефективних держав в світі, у нас  один з найнижчих в світі рівень продуктивності праці, ми просто тонемо в мільйонах тонах сміття. Ми неефективно використовуємо свої трудові, інтелектуальні, земельні ресурси. Україна так і не спромоглась правильно скористатись своїми географічними, транспортними та геополітичними  можливостями. Тому для досягнення сталого  розвитку в Україні нам потрібно почати до всього підходити з розумом та мудрістю.

Наприклад, для досягнення енергоефективності та енергонезалежності  ми повинні розвивати альтернативні джерела енергії. Але, нажаль, при впровадженні альтернативної енергетики виникає  ряд проблем:  висока ціна встановлення на 1 Вт потужності, низький відсоток коефіцієнту корисної дії, нестабільність в отриманні енергії. Для  вирішення цих проблем ми повинні находити розумні та інноваційні рішення, такі як комбіновані методи та технології отримання енергії, провести енергетичну децентралізацію України, розвивати мікроенергетику тощо.

За прикладом наведеним вище ми повинні підходити і в інших галузях й сферах нашого життя.

Але головне -  всі українці мають почати  мислити та діяти принципами сталого розвитку,  а це можливо досягнути тільки освітньою  та просвітницькою діяльністю.

Коли ми навчимося з розумом підходити до свого життя, побуту, роботи, тільки тоді ми зможемо збудувати стале майбутнє в Україні і таким чином досягнути гармонії між економічними, соціальними та екологічними складовими нашого життя.             


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.